| rapgirl123 a întrebat:

Ce regim sa tin ca sa dau 20 de kg intr-o luna si jumatate? Ce exercitii fizice sa fac pentru a scapa de colacei, de grasimea de pe picioare si pentru a intari musculatura bratelor? Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramona_9754 a răspuns:

Mananca cereale fitnes in fiecare dimineata alearga macar o jumatate de ora (sau o ora) mananca ciorbe de cartofi, perisoare sarmale si supe pireuri'si nu manca des carne si alte grasimi

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai cum sa dai atat jos orice ai face, si daca printr o minune ai reusi cred ca direct pe targa te ar duce arafat la spital

| andra_9585 a răspuns:

Poti manca aproape ce vrei ( fara dulciuri ). Dimineata sa bei 2 pahare de apa apoi un fruct, iar dupa 30 min poti sa iei micul dejun, apoi trebuie sa faci pauza 4 h dupa care tot asa: un fruct dupa care mananci.Astfel poti manca de 3x pe zi, dar important ii sa nu mananci dupa 6. exercitii poti sa faci de care vrei tu, important ii sa faci miscare. baftahappy

| Eloissa_7084 a răspuns:

Iti strici sanatatea daca reusesti sa dai jos 20 kg intr-o luna jumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ar trebui un regim ca la Auschwitz. Apoi, mai ramane problema inmormantarii.

| FataCuOchiCapruiX a răspuns:

Nu mai manca... obezoooooooo noi te-am pus sa nu gandesti cand bagi in tinelaughing