| Dacianna a întrebat:

Ce rezultate ati observat de cand luati Vitamax? ( cei care iau)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Mai multa energie ca de obicei.

| Dkgray a răspuns:

Daca nu ai carente majore de vitamine si minerale nu vei ''simti'' nimic dupa ce le iei. Si gasesti pe piata complexe de vitamine si minerale mult mai ok decat Vitamax. Bafta!

| s1ngle a răspuns:

Nici un efect, in afara de colorarea urinii in galben(: incearca mai degraba supradyn ala mi-a facut mult mai bine decat vitamax.