| Raluca_Maria_1975 a întrebat:

Ce sa fac? ieri mi-am scrantit glezna, s-a umflat si s-a invinetit si, seara am inceput sa vomit tot ce am mancat si inainte de asta am fost internata 3 zile in spital. credeti ca au legatura intre ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Cred ca greata si faptul ca ai fost internata in spital au legatura intre ele (s-ar putea sa fie o reactie a medicamentelor care ti-au fost administrate). Hmm, faptul ca ti-ai scrantit glezna s-ar putea sa fie pentru ca erai slabita si nu ai fost atenta big grin

| dragosbogdan001 a răspuns:

Consider ca faptul ca ai vomitat are legatura cu faptul ca ai fost in spital, daca ai avut ceva (nu ai specificat de ce ai fost in spital).