| Meli34 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca parul mai repede? Cel mai bun raspuns primeste fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Dupa ce te speli iti dai cu ulei de ricin sau cu ulei de masline.Iti si regenereaza parul.

8 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Masezi scalpul in fiecare seara ca sa sporesti circulatia sangelui in capilare si asa creste mai repede.nu te otravi cu chimicale si chiar daca sunt cumparate de la farmacii!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Sunt total de-acord cu @Brain.
Eu mi-am tuns varfurile de nu stiu cate ori, si nu a dat rezultate.

| IancuSilviu a răspuns:

Spalata pe cap mai des

Fundabatting eyelashes

| мαddยtรรα a răspuns:

Hei, parul nu creste dupa cum vrei tu, el creste normal, fara nu stiu eu ce solutii, creme, etc.
Si... iti poti pune extensii care se aseamana cu culoarea parului tau...

| Brain_1291 a răspuns:

Tot ce poti sa faci e sa astepti. nu exista solutii pentru asa ceva. daca iti spune cineva sa-l tunzi (varfurile), pentru ca va creste mai repede, e idiot.

| DODoubleG a răspuns:

Nu te astepta sa-ti creasca peste noapte(doar Harry Potter poate sa faca asta...a aa si Chuck Norris)
Ia vitamine, spala-te des si asteapta
si evita sa te vopsesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.poarta-l cat mai mult timp legat si impleteste-l. Eu cu impletitul am reusit sa imi cresc parul mai repede. Funda?

| Deea4ever a răspuns:

Pai din cate stiu eu firele de par cresc un centimetru la 4 saptamani...ASTEAPTA stii vorba aia asteptarea moarte n-are happy