| Bya132 a întrebat:

Ce sa mananc sa fac caca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

In regim de urgenta? Laxative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti bea bors de casa, poti manca mar, prune, varza, para si tot ce contine fibre!
poti avea rezultat in cateva ore, daca la un pahar sau jumatate de pahar de iaurt simplu adaugi o lingura de tarate de grau, e bun la gust atata timp cat nu exagerezi cu taratele.

tarate din astea foite:
http://vegis.ro/img/pozeprod/138/1003/6D/486753.jpg

| Moryami a răspuns:

Orice.

| Mădălllinna a răspuns:

Ciorbite, supe...winking

| Cedry2k8 a răspuns:

Mancare

| Bantichi11 a răspuns:

Chefir, mult, mult