| Alex363839 a întrebat:

Ce șanse există să fi luat hiv sau sida dintr-un contact oral neprotejat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin contact direct cu sangele. Fa-ti și un test HIV dacă dorești, pentru a putea fi sigur dacă ai luat sau nu virusul respectiv!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca persoana cu care ai avut sex are HIV, atunci ai toate sansele sa-l ai luat si tu facand sex neprotejat.

| sierra1 a răspuns:

Mari, foarte mari!

| mihai69 a răspuns:

Mari, dacă partenerul/ ~a era infectată.

| Frank51 a răspuns:

Dacă partenerul are, 99, 9%
Dacă partenerul nu are, 0%

| ReddY25 a răspuns:

Enorme

| 1234568807 a răspuns:

Pai sunt sanse, asa va trebuie daca va e atat de greu sa folositi un prezervativ