| MayaTrixx a întrebat:

Ce se intampla cu mine daca imi este mereu foarte somn,chiar si in timpul zilei, fara sa fac activitati care sa ma oboseasca?(se intampla de cateva zile)mulumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Sunt foarte multe explicatii dintre care cele mai probabile:

1. Nu te odihnesti noaptea. Poate ai un somn neodihnitor. Dormi cu intreruperi etc.

2. O lipsa de vitamine.

3 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Si eu as dormi toata ziua.Eu de felul meu sunt mai somnoroasa dar ca sa nu imi mai fie asa tare somn ies la plimbare si imi trece sau imi ocup timpul cu ceva sa nu ma mai gandesc la somn

| claudiufarcas01 a răspuns:

Poate sa fie din diferite motive :
consumul excesiv de alcol
diabetul zaharat

| Șușa_Mary_1994 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa imi fie somn in timpul zilei si m-am dus la doctor si mi-a spus ca am ceva probleme cu ficatul! Ar trebui sa consulti un medic!