| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iei 30 de pastile de distonocalm in 3 zile? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Nu poti vedea daca s-a prostit fara sa il evaluezi corect din punct de vedere al inteligentei. Si faptul ca e oleaca somnoros poate fi mascat. Nu are ce sa i se intample de la o doza atat de mica, doza periculoasa este de peste 100 de pastile inghitite o data.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa dormi mult si o sa te prostesti un pic (vor muri ceva neuroni si coeficientul de inteligenta, capacitatea de memorare si concentrare si perspicacitatea vor scadea vizibil si definitiv)

| anonim_4396 explică (pentru Brigaela):

Nu e vorba de mine, mi-a spus acum cineva ca a facut asta si mi se pare ciudat, pare in regula...

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti vedea daca s-a prostit fara sa il evaluezi corect din punct de vedere al inteligentei. Si faptul ca e oleaca somnoros poate fi mascat. Nu are ce sa i se intample de la o doza atat de mica, doza periculoasa este de peste 100 de pastile inghitite o data.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1149
A luat atatea pastile si nu are nimic?
Citeste sectiunuea SUPRADOZAJ
O seara buna:)

| Coma21 a răspuns:

Http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1149 citeste singur, punctul 4.9