| PapagalGalben a întrebat:

Ce se intampla daca imi mananc parul? O sa mor?
(Ps:parul e delicios xp)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MLyon a răspuns:

O sa mori...pentru ca nu se digera si se formeaza un ''cocolos'' de par in stomac, apoi gata. time out

7 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Pai problemele psihice nu te fac sa mori, dar nici nu poti spune ca traiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul poate ajunge in ficat unde intr-adevar ete o problema daca se blocheaza acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii oameni iei rod parul, la stres, dar nu îl mănâncă. Normal ca poti muri. Stomacul nu digera parul. Doar daca ai un stomac de câine, atunci poate. happy

| Girly97 a răspuns:

De ce pui astfel de intrebari? Aici, la aceasta categorie, noi suntem seriosi si daca crezi ca TPU este de facut farse, du-te si fa farse in alt site, lasa-ne sa ne facem datoria si nu mai pune astfel de intrebari. Multumesc.

| PapagalGalben explică (pentru Girly97):

Eu am pus intrebarea aceasta pe TPU, fiindca am vazut un articol cu o fata care isi manca parul si a ajuns la spital.Si eu imi mananc parul(de la stres...)
si n-as vrea sa ma aflu in situatia aceasta.

| Lia340 a răspuns:

Nu se intampla nimic! Sucul gastric atat de puternic incat poate dizolva o lama!
P.S. Ai o tuburare obsesiv-compulsiva. Trateaza-te!

| 79238 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Nu o sa mori.