| emil_2301 a întrebat:

Ce tonuri de apel stiti asa mai frumoase si mai bune. nu de copii mici ca eu am 12 ani. Daca se poate sa imi dati si link de download. MS mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Adevarul este ca la 12 ani esti mare rau... happy

| bea_6905 a răspuns:

Draga, inca esti copil.
Si ca sa iti raspund la intrebare, intra pe www.zedge.net; acolo vei gasi o gramada.

| RichRoll a răspuns:

Lasa tonurile. Alege o melodie care sa sune tare(depinde de preferinte) si iti place. Puneo aia. Esti copil mare nu mai esti de tonuri de apelhappy