| Elena12345 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu mai transpir? Ce deodorant ar trebui sa folosesc? De obicei, folosesc unul solid. Dar eu transpir numai la subrat.si cand e frig si nu suport ca bluza sa-mi stea mereu umeda...Help me

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Resource a răspuns:

Stiu ca ai putea sa iti dai cu deodorant anti-perspirant, sau sa te speli cu bicarbonat de sodiu la subrat si esti fresh toata ziua. happy

| MiCuLuTsA a răspuns:

Am raspuns si la alt utilizator.acum seja timp am avut si eu aceeasi problema dar am achizitionat un deodorant de la farmacie dar din Spania nu stiu daca se gaseste pe aici dar poti incerca se numeste Perspirex coasta in jur de 40.00 lei dar merita il aplici seara inainte de culcare i-ar dimineata te speli si aplici deodorantul obisnuit.multa lume a incercat si este foarte bun. sper ca te-am ajutat pup cyus
uite aici si o poza :*
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Elena12345 explică:

P.S. am 17 ani