| HappyCandy a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa scap de alergia de soare si e posibil asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Uite aici http://www.adevarul.ro/......71047.html

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să consulți un alergolog dar și un dermatolog!
Sănătate.
Pa, pa.

| Necrophagist a răspuns:

Trebuie să nu te expui mai mult de un sfert de oră la soare şi să foloseşti o cremă cu un factor de protecţie ridicat, 50.Recomand Bioderma.

| Anna112 a răspuns:

Zahar si cu apa, iti bagi piciorele sau sa bei

Apa, lichide, nu sucuri acidulate de preferinta cele naturale

Imbracate cu culori deschiseeee

FUNDITZZZaa, te rogggg