| Edyss10X a întrebat:

Ce trebuie sa mananc/beau pentru proteine? Natural?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Just4boy a răspuns:

Soia, oua, carne de vita/pui, lapte.

3 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Proteinele se asimileaza din carnea de pui, ouale fierte nu le lua crude ca pot avea praziti, nu bea lapte pentru ca nu asimilezi proteine

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Sa mananci carne soia oua.si sa bei lapte