| Lore8125 a întrebat:

Ceaiul verde ajuta la slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Slabeste,doar daca il consumi cum trebuie.
http://www.ziare.com/......ie-1207312
Te pup!

4 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

Da, ajuta!

| Athée a răspuns:

Reduce tesutul adipos, nu slabeste la propriu. Sunculita nu o da jos, doar stratul apos, care e si el destul de mare. Oricum, in kg pierzi.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Este buna dar ai grija si la ce consumi pe langa el.nici putina miscate nu strica.succes!

| d182 a răspuns:

Da, ajută la arderea caloriilor, diminuează apetitul şi creşte nivelul de energie. Pe lângă asta are un gust bun si 0 calorii c:.