| ColorfulRainbow a întrebat:

Ceau. Care deodorant de barbati e cel mai bun si te ajuta sa nu transpiri si sa ai pete de umezeala la subtrat? thinking
Nivea, Rexona sau Mennen Speed stick?
Multumesc.
Dau fundita happy:*.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Mennen Speed stick e cel mai bun caci nu lasa urme si nici nu transpiri. Sotul meu foloseste verde, caci are un miros fresh, dar depinde de gusturile fiecaruia.

| AdelinaC a răspuns:

Str8-foloseste tata si ii este foarte bun

| laara a răspuns:

Mennen speed stick big grin

| lorycykcl a răspuns:

Nivea e foarte bun, acu depinde si de organismul fiecaruia

| Frumusete a răspuns:

Stiu sigur ca cel mai bun e Mennen speed stick - exact ala stick, ca sapunul. Nici nu pateaza, si-si face si treaba bine, cu o igiena corespunzatoare.

| pantzy a răspuns:

Eu folosesc intodeauna Nivea For Men, eu cred ca este cel mai bun, parerea mea

| vera_8045 a răspuns:

Buna,
incearca Nivea deo-roll e mult mai bun decat deodorantele solide
dar mai depinde si de organism, sper sa iti fie de folos raspunsul meu