| anamaria52 a întrebat:

Ciclul mi-a intarziat o zi,de fapt nici acum nu mi-a venit si transpir excesiv, poate fi o dereglare hormonala? Ps: Transpir si la temperaturi scazute. La temperatura de afara, fara motiv.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JeJeleu a răspuns:

Da este o dereglare, esti in crestere e normal, dar poti sa fii si panicata si sa ti se intample astea, fii mai relaxata

| anamaria52 explică (pentru JeJeleu):

Chiar am fost foarte stresata cum ca as fi gravida, dar testul a iesit negativ. Nu stiu ce sa zic, nu prea imi intarzia asa de mult..maxim o zi, dar mai de mult am mai avut incidente sa mi vina dupa 32 de zile, gen.