Abh
| Abh a întrebat:

Cine a avut aparat dentar MOBIL si cat a costat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabriela144 a răspuns:

Eu am aparat dentar si a costat 300 roni.plzz imi dai funita?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai ieftin este 500 ron.
Pa, pa.

| missouri a răspuns:

Eu am avut. Dar acum. cativa ani. l'am purtat in jur de 2 ani...deci l'am luat in. 2006-2007 si am dat atunci vreo 3 mil. si imi imaginez ca acum sunt mult mai scumpe.happy:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aparat dentar si a costat 800 de lei si sus si jos da cu sclipici si roz si e mobil

| hgfdsa a răspuns:

Eu am dat pe aparatul dentar care era si sus si jos aprox. 5 mil.