| GogosikaInfuriata a întrebat:

Cine a folosit Peritol pentru a lua in greutate? Ati luat dupa ce ati folosit? Si mai ales daca se procura de la farmacie fara prescriptie medicala, adica fara reteta.as putea sa-l iau fara reteta de la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

L-am luat si eu.la unele farmacii ti-l da fara reteta, dar sunt foarte putine.eu am avut super rezultate.ma ingrasasem bine de tot, iar acum, dupa3 ani am slabit rau si as vrea sa reaiu tratamentul dar am inteles ca fac foarte rau pastilutele astea la inima. mi-a zis medicul meu ca pot face un soc nu mai stiu de care. a zis ca-s nebuna.deci nu recomand! mai bine slab si sanatosbig grin