| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Cine a fost la bioenergoterapeutul George Fetica din Bucuresti? Chiar e asa de bun precum se spune? S a simtit o ameliorare a sanatatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Bani aruncati, in orice caz daca esti milionar s-ar putea sa nu le simti lipsa.

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Poti veni si la mine; te costa mai putin, dar tot prin autosugestie te vei simti mai bine.winking