Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2713925intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Iul
SATI 249.336AFISARI
109.990VIZITE
90.468V. UNICI
11 Septembrie 2010
NinaWoolf intreaba:

Cine are cicatrice pe retina?happy

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 11 Septembrie 2010 14:32
    marrr a răspuns:
    Din ceea ce a spus danaalexa, asa ceva am si eu, daca la asta te-ai referit. Vad mai multe puncte care se misca odata cu privirea, iar oftalmologul mi-a spus ca e normal si ca multi oameni au.
  • 11 Septembrie 2010 12:43
    danaalexa a răspuns:
    Eu.vad tot timpu "un punct" care se tot misca in directia in care ma uit si a spus medicu ca e un fel de cicatrice pe retina.
  • 11 Septembrie 2010 14:40
    MilzTPU. a răspuns:
    Nu am asa ceva
  • 11 Septembrie 2010 16:44
    NinaWoolf explică:
    Nu...cicatricea pe retina este ca oricare cicatrice! happy si este pe retina happy din cauza asta imi fuge ochiul stang cand ma uit in partea dreapta, e aiurea xD dar voi face operatie cu laserul cand voi creste happy
  • 11 Martie 2011 19:14
    Yuuki_8892 a răspuns:
    Eu am cicatrice pe retina la ochiul stang( de cand m-am nascut), am si o miopie la el si la oboseala se observa un mic strabism, am fost la doctor si mi-a spus ca nu se poate interveni chirurgical, nici macar cu laser, si ca aceasta cicatrice pe retina mi-a dat si miopia si acel mic strabism.