| FoxWitch46 a întrebat:

Cine are sau a avut dermatita seboreica? Cum ati scapat, cu ce sampon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi cum stai mai întâi cu stresul. La Plafar cere un șampon pentru asta.
Sănătate.

| CremaDermatita a răspuns:

Buna as dori sa te ajut, tocmai m-am intors din strainatate, si eu am fost rapus de aceasta malarie sa zicem..de cativa ani si cu ajutorul unei creme..am reusit sa tin tot absolut sub control.

In Germania am vorbit cu N persoane despre astea cu foarte multe persoane specializate si am reusit sa fac impreuna cu ei un program extraordinar care nu te va lasa balta nici acum si nici peste 10 ani.

Chiar se poate tine sub control si se merita, daca doresti mai multe informatii te rog da-mi un email pe : cremadermatita@yahoo.com

SE POATE SE POATE!

Mai crede daca ti-as zice, ca nu ai nevoie de nici un sampon? de absolut nimic...doar de o singura crema ..care o aplici o data la 2-3 zile..sau atunci cand se manifesta dermatita..si o pui seara inainte de culcare un strat subtire.a doua zi o speli jos..si ai tenul incredibil? functioneaa si impotriva acnee si a infectiilor bacteriene secundare ce vin impreuna cu dermatita. efectiv distruge tot si iti lasa tenul neted si fin. fara scuame fara nimic.
happy eu te pot ajuta.