| steluta_7203 a întrebat:

Cine cunoaste cea mai efectiva cura de slabire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Verificat pe mine:doua zile pe saptamana (marti si joi) am mancat numai mere crude:rase si nerase.Am ales un soi de mere care-mi placea si am mancat cat am putut! In restul zilelor am mancat normal, fara excese.Am slabit 5 kg in doua saptamani.Nu am putut sa tin cura mai mult ca s-a razvratit organismul, in special fierea.De altfel, de atunci nu imi mai plac merele! As mai fi vrut din cand in cand sa-mi ajustez greutatea cu mere, dar nu mai pot sa le mananc. Merele sunt alimente cu calorii negative, ca mai multe altele.

soothe
| soothe a răspuns:

Cea de care te tii!

| darrio2007 a răspuns:

Sa respecti intocmai indicatiile cand incepi o cura de slabire.

| dichi a răspuns:

Probabil o dieta atkins sau ceva pe baza de acai berry. eu de pe www.cura-de-slabire.net imi scot cure de slabire

| dulcik a răspuns:

Http://blog-feminin.blogspot.com/2010/04/dieta-montignac.html
asta mi se pare cea mai buna pentru ca eu am tinut-o si am dat jos o gramada de kg si desi nu o mai tin kg nu s-au depus.Eu am dat jos mai mult decat trebuia

| eu.;] a răspuns:

In primul rand iti trebuie ambitie! si diete si cure de astea gasesti pe net pe alte siteuri o gramadahappy daca macar una o urmezi pana la sfarsit reusesti.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa mentionez, inainte de orice cura de slabire ar fi bine sa incerci un regim de detoxifiere a organismului sau un produs de detoxifiere. iti recomanda

| caravaggio a răspuns:

Ar trebui sa folosesti o dieta pe baza de calorii negative sau calorii negative (e acelasi lucru). Pentru descompunerea lor in calorii corpul consuma mult mai multe (calorii) pentru a face acest lucru, astfel scapi de infometare si poti sa duci o viata obisnuita fara sa iti "chioraie matele" si nici nu o sa ai probleme cu tractul digestiv. Sa nu te astepti sa slabesti peste noapte ca asa ceva nu e posibil. Daca tot vrei sa alegi calea cea care este mai putin sanatoase poti sa folosesti pastile pe baza de amfetamina (e continuta de multe medicamente si nu e drogul ala de care stiti toti ala e metamfetamina si amfetamina sulfurata) care au un rol de a energiza corpu si de a elibera adrenalina. Atentie aceste medicamente se iau pe baza de reteta ele facand parte din medicamentele controlate.