| poopasa a întrebat:

Cine stie o crema mai buna pentru celulita sau vreun tratament, dau foondita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ce facuta la farmen cluj; am incercat-o; fa masaj sau automasaj cu ea (eventual dupa acupunctura).

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Crema de la amwai +masaj+sport- daca vrei sa ai rezultate la celulita, si uite si un link care te mai poate ajuta. http://www.info-ghid.com/......tei-s.html http://frumusete.ele.ro/......--a55.html

| Anileda a răspuns:

La farmacie gasesti o multime de creme anticelulita, sport incearca sa faci ridicari usoare ale picioarelor, si bea multe ceaiuri si mananca foarte multe salate.

Răspuns utilizator avertizat