| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine suferă de Gigantism Penisul? Si ce presupune aceasta boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu e ceea ce crezi tu. Nu e de 30 de cm. E nasol. Ti-as da denumirea medicala, dar mai bine nu ca poate o cauti pe Google si dupa regreti.

| răspundtot a răspuns:

Salut, în cele mai simple cuvinte, unele femei cu sânii prea mari au probleme de coloană. În cazul bărbaților foarte bine dotați gen boala asta, au probleme de coloană, sunt obosiți datorită erecţiilor necontrolate și dese și au probleme cardiace. Scurtarea nu e o opțiune ci antrenamentul și auto controlul