| unasempliceragazza a întrebat:

Cit si cum ati salbit voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alergand 6 km odata la 2 zile. Am dat jos 6kg. cand a venit frigul si m am oprit am pus la loc

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Infometare.
Nu am slabit vizibil.

| Satango a răspuns:

Bună!

Am slăbit 7 kg cu dieta Dukan, iar acum le-am pus înapoi.
Îţi dau un sfat, alege să ai o viaţă sănatoasă care implică : sport, o alimentaţie sănătoasă.

Baftă!

| Albnegru10 a răspuns:

15 kg. Infometare.

| ktlina a răspuns:

Am sabit devenind vegetariana: multe legume, fructe dar nu prea exagerat, seminte(migdale, nuci), salate, iaurturi 0%, am baut doar apa si sucuri facute in casa din gref, mar fara zahar sau miere. Apa calduta cu lamaie dimineata pe stomacul gol pentru arderi. In fiecare seara 50 de abdomene cu 30 min bicicleta de aia de sala. Mai tarziu m-am apucat si de sala.Am slabit 10 kg

| lizemm a răspuns:

Salut. uite eu am slabit mancand portocale si ciocolata o sapt intreaga dar fara sa tin vreo cura sau ceva, efectiiv atat imi cerea organismul. poti slabi cu orice (bine fara chipsuri, cola prajit si mai sunt cateva chestii)
este bine atuunci cand mananci sa mesteci de 40 de ori, eu am baut intr-o perioada si ceai verde, si chiar ajuta mult, si important este sa tii o dieta, daca vrei sa slabesti, bogata in proteine. sa u faci prostia sa te infometezi pentru ca vei pune inapoi si iti strici si stomacul si mai faci si ulcer dupa. dupa perioada aia cand am mancat doar portocale si ciocolata am mai slait undeva de la 56 de kg am ajuns la 49 dar nu stiu cum.am slabit fara sa vreau. ce e drept era vara, nu prea mancam, apa multa si ceai. dar am spus ca nu prea mancam vara fiind tii cum e. nu m-am infometat si nu am tinut dieta. am slabit fara sa vreau.
bafta daca vrei sa slabesti.