| Sara2 a întrebat:

Cititi cu mare atentie http://www.youtube.com/watch?v=vIvUbxFtvXU cum comentati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Trece si asta ca si aviara si apare altceva care sa ne tina in suspans si sa ne dea subiect de discutii si motiv de panica.

| medex3 a răspuns:

Tot ce spune nenea ala este adevarat...

"SUNTEM PREA MULTI PE ACEST PAMANT"scuze ca am scris cu litere mari:d. Ei au creat cele 2 virusuri"AH1N1 asi cancerul de col uterin.sunt doar doua care pot ucide prin vaccin.este complicat. dar oricum. Peste 2 ani vom ajunge sa ne mancam intre noi :-s

| Zodiac a răspuns:

Ceva tot in genul asta am vazut Zeitgiest... un documentar ce merita vazut...interesant.

Peace

| diva99 a răspuns:

Ce porcarie mai e si asta >:p?