| Ellutza98 a întrebat:

Coaja de grefa rasa cu putina apa, intinsa pe fata este buna pentru cosuri si puncte negre? Ca cea de portocala chiar are efect, dar imi place mai mult cum miroase grefa. Fundabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi eficienta(pentru cosuri), dar depinde de fiecare tip de ten in parte.In cazul tau, avand in vedere ca cea cu coaja de portocala este eficienta, sasele sunt foarte mari sa aiba efect.Incearc-o pentru o anumita perioada de timp(o saptamana-o luna), iar daca rezultatele nu sunt la fel de satisfacatoare ca masca cu coaja de portocala, revino la aceasta.Pana la urma, conteaza rezultatele obtinute in urma acestuia, nu mirosul tratamentului.De asemenea,ai putea amesteca coaja de portocala cu coaja de grefa(in cazul tau, rezultatul este garantat cu aceasta masca, deoarece contine si coaja de portocala).

1 răspuns:
| BubuBăă a răspuns:

Mai este buna rosii pisate cu miere. pentru ten gras si pentru pori.