| daffyduckk a întrebat:

Cred ca am o problema cu rinichii, nu stiu sincer, sper ca-mi puteti explica, simt nevoia sa ma duc la baie din douazeci in douazeci de minute si e destul de enervant caci nu beau apa in prostie.
(funda :*, de asemenea, nu vreau s-aud cum ma trimiteti la doctor laughing ca daca era asa nu mai puneam intrebarea aici si mergeam direct)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| spn29 a răspuns:

Pot fi foarte multe cauze, nu doar legate de rinichii, dar si infectii ale organului genital, probleme ale prostatei etc. Sugestia de a merge la doctor este totusi una general valabila pentru ca o problema medicala nu poate fi rezolvata doar din sugestiile unor oameni ce nu cunosc domeniul. Pentru a putea fi rezolvata problema, trebuie mai intai depistata cauza, insa este posibil ca aceasta faza sa treaca cat de curand. Multa sanatate!