| zelgne a întrebat:

Cred ca intrebarea e la categorie corecta, stie cineva de ce ti se pot zbate pleoapele, cand inchid ochii cand vreau sa ma culc simt ca se zbat, dar se calmeaza dupa un timp daca nu le bag in seama.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Lipsa de calciu si magneziu.
10 zile pe luna fa cura cu asa ceva.

| krysstal a răspuns:

S-ar putea sa fie de la tensiune mare, mai bine faci un control.

| Creionelroz777 a răspuns:

Lipsa de calciu, contractii. Este ceva normal nu iti face griji.

| zelgne explică:

Nu neaparat la somn, dar atunci imi dau seama, oare sa ma sperii?:-s

| zelgne explică:

Am facut controale, si ekg cu putin timp in urma si totul e okay