| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca elita oculta (francmasonii Illuminati) ce conduc aceasta planeta o sa reuseasca sa ne depopuleze in procent de 90% pana in 2012 asa cum au planuit?

Guvernul BOC deja a adoptat Codex Alimentarius, specialistii estimeaza o rata de aprox. 3 miliarde de morti la nivel global.

Gripa porcina si vaccinul creat de ei inca nu a atins apogeul, virusul mutat in Ucraina inca nu s`a raspandit.

Credeti ca vor reusi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In SUA, unde incep toate astea si unde se presupune ca populatia e mai indobitocita ca nicaieri in lume au inceput proteste, dar 'romanii, frate, cred in comunitare si-n comunicate, nu in comunicare sau comuniune in comunitate'

31 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este un subiect de mahala, de fete batrane uitate la gura cratitei.
Vîlva care se face in legatura cu aceasta gripa este total deplasata. Fata de o gripa normala este chiar mai blanda. In absenta vaccinului mortalitatea calculata este maxim 3 %. Problema, ca si la celelalte viroze, este atunci cand acel virus intalneste un corp care deja are probleme (diabet, boli de plaman, de inima etc.). La noi pana in prezent e undeva sub 0, 08. Multi dintre noi cu siguranta am si avut aceasta gripa dar am dus-o 'pe picioare '.
Francmasonii detin intr-adevar controlul financiar al acestei lumi, dar pana la depopulare e cale lunga.
Vad aici un val de ingrijorare, gen Geoana, destul de alambicata, explicati-mi si mie ce legatura are Guvernul Boc cu cele 3 miliarde? Sau a ajuns populatia Romaniei la 3 miliarde, multi inainte!? Sau poate Guvernul Boc e un Guvern International? thinking
Orice om care gandeste cat de cat poate sa -si dea seama ce s-ar intampla la o depopulare asa masiva, toata industria, agricultura, transporturile, finantele, ordinea publica, sanatatea,... etc, ar fi date peste cap, depasite de situatie, s-ar crea un haos teribil din care e greu de crezut ca vor putea supravietui insusi fransmasonii.
Aparitia acestor virusi mutanti are multe cauze, dintre care nu exclud experientele din laboratoarele militare, de unde poti scapa accidental sau nu acestia. Dar pe langa acest fapt, incalzirea globala isi are un rol masiv. Alt rol il are usurinta cu care calatorim pe intreg spatiul pamantesc ducand cu noi fie ca vrem sau nu, si bune si rele.
Despre francmasoni stiam ca pot controla o parte din finantele lumii dar nu am auzit niciodata sa se ocupe de crime in serie.

| Arthur a răspuns:

@mayasul ...Ai fost incapabil tu sa formulezi o intrebare corect! Ce legatura are un guvern a unei tari care nu e nici mare putere militara, nici economica, cu aceasta problema mondiala?
''Ce legatura are coada vacii cu stampila primariei? ''
Tu vad ca dialoghezi foarte bine cu tine insuti si cu celalalt cont...De ce nu-ti pui intrebarile inteligente in fata oglinzii? Ai putea sa te votezi numai cu inteligent daca parerea celorlalti si asa nu conteaza pentru tine. Ti se pare ca detii adevarul absolut? Esti guru? laughing
Sunt atatea servicii secrete care nu se inghit unul pe celalalt si crezi tu ca nu ar fi rasuflat asa ceva? Sa fim seriosi...

| zorialbi a răspuns:

Nu stiu daca vor reusi sa reduca numarul oamenilor pana in 2012, dar din ce profetii am citit eu de la Sfintii Parinti o sa vina al treilea razboi mondial, apoi vor domni mai multi imparati buni si in cele din urma va veni Antihrist. E adevarat ce spui tu despre masoni si despre Codex Alimentarius, daca vrei sa citesti mai multe iti recomand cartile "Razboiul impotriva populatiei", de Jacqueline Kasun si "Dictatura pseudostiintei", de Ioan Vladuca. Intr-adevar masonii conduc lumea, sunt infiltrati peste tot si vor sa reduca numarul oamenilor pentru ca altfel nu vor putea sa-i controleze asa cum isi doresc...

| Bubble a răspuns:

Francmasonii sunt de la inceputul lumi...nu vor reusi.DE ce? exista Dumnezeu.

| Bubble a răspuns:

Crede-ma.Vara trecuta am citit extrem de mult despre chestiile astea.Am vazut mii de documentare.Si papa e franc mason. Daca nu stiai...la fel si cu pasapoartele biometrice. Asa e lumea.
Citeste aici :http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=RO&item=3480
Sunt mii de articole. in mare parte adevarate.Stiai de Revolutia din franta de la 1789.( parca asa era:D) Era tot o lovitura masonica.Pff.as avea multe de spus dar nu am timp:))
Si nu, ei nu urmaresc pana in 2012 pentru ca lumea ar constientiza crimele. Vor in decurs de 50 de ani. sau chiar mai mult.
ORicum. planeta e supra populata. S'a dublat in 20 de ani.Numai ne ajunge tuturor.Omul se reproduce. petrolul nu.
Nu au reusit in 2000 de ani.Nu vor reusi nici acum.

| Oston a răspuns (pentru Bubble):

De cand am auzit prima data de Papa am avut o impresie proasta despre el, cu toate ca pe la 6-7 ani nici nu stiam de Illuminati. Am simtit-o pur si simplu. happy

| Bubble a răspuns:

Uite ce am gasit:
http://video.google.com/videoplay?docid=-7407698756728401254#
Masoneria privita din alt unghhi. undeva intre cele 2 pareri se afla adevarul.

| alexdop21 a răspuns:

Nu stiu cat e de corect dar cred ca suntem la inceputul unui razboi mondial, nu se mai folosesc avioanele, tancurile sau infanteria ci doar bolile, bombe biologice, asa zisele cutremere, si tot asa. Cat despre francmasoni, ei sunt o organizatie care conduce, intr-adevar, lumea, dar daca ar murii 3 miliarde de oameni, asta ar inseamna ca ar mai ramane cam 3 miliarde, cred, deci nu prea multa lume de condus, nu stiu daca asta ar fi o solutie. Masonii sunt de foarte mult timp printre noi, si nu trebuie judecati doar din cauza faptului ca au bani si putere. Stii bine ca orice subiect mai controversat se speculeaza maxim, asa ca nu iti face griji ca nu cred ca o sa murim atatia.

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu chiar n am chef sa mor

| cristiancristir a răspuns:

Mi se pare o absurditate cea ce spui despre francmasonii care vor sa omoare 90% din populatie. Si codexu asta alimentar l ai citit ca sa stii ce contine? Eu am auzit doar despre el din surse nedemne de incredere. Asa cum auzim si de sfarsitul lumii si alte tampenii. Documenteaza-te din surse demne de incredere intai pana sa afirmi ceva cu certitudine. Elita care conduce lumea este foarte posibil sa existe. Ei au interes sa ne imbolnaveasca ca sa vanda medicamente, sa mentina starea de razboi ca sa ne vanda arme etc. Dar nu cred ca au interesul sa ne omoare pe toti ca sa ramana singuri. Dar asta e doar parerea mea. cineva sa ma contrazica daca crede altfel.

| deejayra a răspuns:

Daca existau acesti francmasoni in lume, acum eram in al 3-lea razboi mondial.

| deejayra a răspuns:

Sa nu imi spuneti ca marile puteri ale lumii stau si asteapta ca acesti francmasoni sa le distruga tara.

| Majj a răspuns:

Cred ca vor reusi. In ritmul in care ii prostesc pe prosti, succesul lor e garantat. Pana si asa numitii "luptatori pentru libertate" sunt doar niste bombe cu fum.(ex Alex Jones, este sponsorizat de evreii sionisti si ascunde multe adevaruri).

De Romania ce sa mai spunem? "Razboaiele" politice sunt evident niste spectacole de marionete ordinare, care mie sincer imi jignesc inteligenta. Obisnuiam sa ma incred in Vadim Tudor, dar vad ca omul se pricepe la utilizarea psihologiei inverse, la fel ca Alex Jones, mentionat mai sus.

| Anonim_5535 a răspuns:

O Bomba Atomica si e destul, ca omoara foarte multi oameni...
Ce cu virusul "Gripa porcina..."
ca daca vroiau sa reduca din oameni... pur si simplu...
Nu mai aruncau Virusul asta
Cum ziceau o bomba si gata...
De'si puteam sa traim intr-o armonie cu toate popoarele legate intre ele si sa se vorbeasca aceeasi limba peste tot si sa nu ne mai batem ca prosti intre noi... Da da stiu ca astea cu bla bla bla nu se inteleg bine intre ei si chesti socoteli Dar 2 tari Care sau legat intre ele sau cum se spune E ca si cum ar forma o prietenie...

| Anonim_5535 a răspuns:

Am iesit scuze putin din subiect, si n-am stiut ce sunt "francmasonii Illuminati" am dat pe net si am vazut acum...
Profesoara de Istorie, ca aia care au facut calendarul ca de la ei stim cu calendarul bla bla bla... o zis si numele lor dar n-am fost atent, a spus ca au calculat cu calendarul pana in 2012 Asta nu inseamna ca tra sa vina Apocalipsa, sa ne ia gaurile negre, etc...
si un Cutremur pe toata planeta e destulwinking
Asta nu poate sa insemne si sfarsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fals. Al treilea razboi mondial ar distruge planeta, nu e interesul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

90% nu reprezinta toata populatia. Ei vor sa ramanem 500 milioane si atat, cautati pe net georgia guidestones si veti intelege ce vor ei cu adevarat, o rasa mica de sclavi unde nimeni nu va cunoaste libertate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bitersweet: vad ca esti incapabil/a sa citesti intrebarea, am scris clar : 3 miliarde la nivel global. Toate tarile vor adopta acest plan, informeaza`te.

Am spus si clar, gripa porcina mutata in Ucraina, despre care tu probabil nu stii mai nimic, informeaza`te. Acel virus are 100% fatalitate si nu exista vaccin pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fals.

Francmasonii controleaza absolut tot, vizioneaza documentarul Endgame.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam.Hai sa ne suim in tancuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandhi, Eminescu, Malcolm X, Martin Luther King, JFK, Nixon, John Lennon, Thomas Sankara, 2Pac, MJ. Oricine a fost doritor de pace si a luptat pentru o cauza a disparut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bitersweet: nu am nici un alt cont, se poate verifica ip.

Nu cunosti sistemul de lucru al acestor francmasoni, boc nu este decat o papusa in jocul elitelor, toate tarile din ue se vor supune si vor accepta Codex Alimentarius.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mayas

Lasa-i prietene, ca iei 'ie dastepti' si le 'stie' pa toate si noi estem paranoici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai mayasule? a inceput sa se indeplineasca profetiile stramosilor tai? si ale stramosilor mei tot la fel. da sa mai asteptam un pic, sa nu intram in panica.doar nu se bate din palme si gata.in timp, mayasule.in timp.sincer nu vreau sa apuc anumite vremuri. poate ma intarzie vreo 150 de ani.cu toate ca al triilea rezbel mondiale era prezis a incepe anul asta prin luna lui brumarel.Doamne fereste. iar codexul acela alimentarius /e legat de alimentara? ia sa ma documentez, cu toate ca nu m-ar mira sa fie exact ce stiam deja.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mayas

Mi-ai trimis un PM, nu-ti pot raspunde ca cica trebuie' sa-mi confirm adresa de mail(birocratii, chestii).
Nu, sunt un simplu ascultator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treaba cea mai putin probabila, care demonstreaza ca au si ei gradul lor de naivitate, este legata de termenul limita:2012 pare deja periclitat, deja uzat si maculat de catre noile filmele cu subiectul asta si de catre ultima literatura care si-a luat si ea 2012 ca an de referinta.
De ce nu vor sa se intample mai devreme? sau mai incolo putin? hai s-o lasam pe mai tarziu ca 2012 s-a ocupat deja.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marile puteri ale lumii sunt conduse de acesti francmasoni, e vorba de populatie, nu le pasa. Tara ramane, oamenii mor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bullshit... v-ati trezit sa dati vina pe francmasoni pentru toate relele? Deci ca sa iti dau si un raspuns ...NU in nici un caz!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca in curand REZISTENTA NU SE VA RIDICA, vor reusi sa ne inrobeasca rau de tot. Nu mai se pune problema ca existenta lor sa fie pusa la indoiala. Toate simbolurile, emblemele si semnificatiile tuturor fimelor din lume, au semnificatie oculta. Mesaje ascunse se gasesc in melodii, in filme, in reviste, etc. Aproape toti presedintii lumii sunt condusi din umbra. Va urma ceea ce crestinii numesc "Apocalipsa". Treziti-va! Va trebui sa "rupem" lanturile ce ne-au tinut la panamt milenii intregi.

| jianu4000 a răspuns:

Aici nu este vorba de distrugerea planetei. fiind singura (si noi) lor sursa de venit. suntem indoctrinati si prostiti ca sa nu mai avem ganduri rebele impotriva Noii Ordini Mondiale. Masonii au fondat si creat America. ei fiind in proportie de 90% evrei... acum intelegeti de ce ii urasc americanii pe Musulmani.Alta chestie: domnu isarescu este franc-mason de grad inalt si a gazduit in Romania acum 1 sau 2 ani o gala masonica. orice intrunire masonica sau cu tenta masonica este strict interzisa prin lege inca de pe vremea Legionarilor (Garda de Fier). deci in concluzie: noi nu avem nimic de comentat si de obiectat.
Ascultati Vinnie Paz, Dragonu, Aforic, Underman etc etc atunci cand veti auzi adevarul prin muzica va veti deschide si ochii happy