Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2711511intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Iul
SATI 272.487AFISARI
123.083VIZITE
99.054V. UNICI
31 Mai 2011
BesideYou_8929 intreaba:

Credeti ca flocinolonul este bun pentru cosuri?(am multe puncte negre si brobonite pe frunte si mi se usuca fata ingrozitor, ca sa nu mai am coji pe fata imi dau in fiecare seara cu baneocin dar de fiecare data cand ma spal pe fata cu sapun, solutie de curatare sau geluri pentru puncte negre, clean & clear spre exemplu, simt fata foarte uscata cu toate ca nu am coji) am o colega in clasa care a folosit ceva timp si acum numai are nici un cos dar am vazut pe diferite forumuri diferite pareri si mie teama sa nu fac mai rau tenului...care a folosit sau care stie pe cineva care a folosit si a dat rezultate fara ca mai tarziu sa apara diferite probleme ale tenului? astept parerihappy

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 31 Mai 2011 23:58
    Ramonaaaa a răspuns:
    Cel mai bun este Isotrexin.Iti garantez 99%.
  • 1 Iunie 2011 12:37
    herbalist a răspuns:
    Cel mai mbine du te la farmacie si cumpara un gerovital plant ca e foarte bun eu am cumparat si cam in 6 zile nu imi mai recunosteam tenul de cat de curat era. costa cam 17 lei dar merita cel putin pe mine m a ajutat si sper ca te va ajuta si pe tinewinking
  • 31 Mai 2011 23:13
    morningstar a răspuns:
    Si eu am folosit o perioada Flocinolon pentru cosuri. Era destul de bun, numai ca mi se albea fata foarte tare, eram tot timpul palida din cauza lui. Incearca sa folosesti sapun cu glicerina pentru cosuri. Gasesti la farmacie, cel mai bun era Borax.