Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2784130intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
30 Oct
SATI 291.357AFISARI
160.638VIZITE
145.067V. UNICI
18 Decembrie 2010
ioniiiiiM intreaba:

Crema e galbenele e buna pentru cosuri? big grin

funda

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 18 Decembrie 2010 15:38
    Legiuitoarea a răspuns:
    Bună.
    Mai bine încearcă un tonic antiseptic și tinctură de propolis iar seara te dai pe fața curată cu ulei de migdale dulci.
    Pa, pa.
  • 18 Decembrie 2010 13:22
    GaBBiii a răspuns:
    Nu prea ajuta, dar iti poti comanda de la Avon ClearSkin. Eu sunt foarte multumita de el
    Succes`!happy
  • 18 Decembrie 2010 12:13
    Kerli a răspuns:
    Pai depinde si de tenul tau
  • 18 Decembrie 2010 12:03
    ZeDe a răspuns:
    Da
  • 18 Decembrie 2010 12:04
    Andr3yCzz a răspuns:
    Si eu am aceeasi problema de mult timp si crema de galbenele nu ma ajutat deloc sad Sorry! daca aflu ceva te anunt printr-un mesaj privatwinking (creme sau ceva)
  • 18 Decembrie 2010 12:04
    DizzYuzzY a răspuns:
    Nuhappy. cumpara Zinerit de la farmacie. ti-l da fara retetahappy. ii in jur de 30 leiwinking.
  • 18 Decembrie 2010 12:12
    Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:
    Din cate stiu eu nu prea... deoarece este destul de grasa(mai bine zis uleioasa )happy

sper ca te-am ajutat
    Miru
  • 18 Decembrie 2010 12:15
    LavsKitty a răspuns:
  • 18 Decembrie 2010 12:06
    Nenea_9651 a răspuns:
    Nu te da cu nimic.Se va rezolva de la sine cu varsta
  • 18 Decembrie 2010 12:11
    Raspuns anonim:
    E buna pentru vindecarea urmelor lasate de cosuri, dar, bineinteles, rezultatele se vad in timp.
  • 18 Decembrie 2010 17:23
    Raspuns anonim:
    Crema de galbenele grabeste putin vindecarea petelor ramase de la cosuri, dar in cazul problemei tale nu va ajuta(mai ales daca ai tenul gras/mixt, crema de galbenele fiind foarte grasa). Un tratament pe care l-am folosit si am fost multumita de el absolut de fiecare data(l-am folosit si cu intreruperi)a fost Zineryt, pe care-l poti incerca si tu(daca nu ai facut-o pana acum), dar doar dupa un control dermatologic care te asigura ca e totul in regula daca-l folosesti(in unele cazuri poate face mai mult rau decat bine).