| ioniiiiiM a întrebat:

Crema e galbenele e buna pentru cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine încearcă un tonic antiseptic și tinctură de propolis iar seara te dai pe fața curată cu ulei de migdale dulci.
Pa, pa.

| GaBBiii a răspuns:

Nu prea ajuta, dar iti poti comanda de la Avon ClearSkin. Eu sunt foarte multumita de el
Succes`!happy

| Kerli a răspuns:

Pai depinde si de tenul tau

| ZeDe a răspuns:

Da

| Andr3yCzz a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de mult timp si crema de galbenele nu ma ajutat deloc sad Sorry! daca aflu ceva te anunt printr-un mesaj privatwinking (creme sau ceva)

| DizzYuzzY a răspuns:

Nuhappy. cumpara Zinerit de la farmacie. ti-l da fara retetahappy. ii in jur de 30 leiwinking.

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea... deoarece este destul de grasa(mai bine zis uleioasa )happy

sper ca te-am ajutat
Miru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna pentru vindecarea urmelor lasate de cosuri, dar, bineinteles, rezultatele se vad in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de galbenele grabeste putin vindecarea petelor ramase de la cosuri, dar in cazul problemei tale nu va ajuta(mai ales daca ai tenul gras/mixt, crema de galbenele fiind foarte grasa). Un tratament pe care l-am folosit si am fost multumita de el absolut de fiecare data(l-am folosit si cu intreruperi)a fost Zineryt, pe care-l poti incerca si tu(daca nu ai facut-o pana acum), dar doar dupa un control dermatologic care te asigura ca e totul in regula daca-l folosesti(in unele cazuri poate face mai mult rau decat bine).

| Nenea_9651 a răspuns:

Nu te da cu nimic.Se va rezolva de la sine cu varsta