| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Cum arata o muscatura de capusa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HarMonyy a răspuns:

Pai...cand o capusa te musca, trebuia sa fie si ea bagata in piele...cel putin cu capul. Daca nu e acolo inseamna ca nu este de capusa. Daca o observi acolo e indicat sa mergi cat mai repede la spital ca sa ti'o scoata, deoarece poate intra mai adanc in piele si o sa iti ia din ce in ce mai mult sanga. Bafta!kiss

| DAAAAAAAAAA explică (pentru HarMonyy):

Yeeeeeeee, nu-i muscatura de capusa! Multumesc mult!

| HarMonyy a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Sa cresti maresmugkisskiss

| DAAAAAAAAAA explică (pentru HarMonyy):

:* happy

9 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Umflata si rosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata cu tot cu capusa happy.

| Aneurysm a răspuns:

Am inteles c-arata ca o alunita ce devine mare si in jur se-nroseste pielea.

| Ekcstsy a răspuns:

In general ar trebui sa mai ai si capusa acolo. Daca nu, vezi aici http://www.evz.ro/......80378.html

Alte răspunsuri
| Lykee a răspuns:

Pe mine m-a muscat o capusa de 1 mai, cand am fost la padure.Nu musca si apoi pleaca, ea ramane infipta in piele pana cand trebuie sa o scoti.Iar dupa ce o scoti arata ca si un cos rupt dar intr-o saptamana nu se mai vede absolt nimic. Sper sa-ti fi fost de ajutor!