| anonim_4396 a întrebat:

Cum aş putea avea venele proeminente şi în relief pe mâini(braţe)? sunt băiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dragoshmusic a răspuns:

Pai. se gasesc in magazine un fel de chestii pentru stres.le tii in mana si le strangi si strangi, au un arc cv de genu. daca faci exercitii zilnice cu asa ceva. o sa capeti 2 lucruri vene in relief si o sa ai musculatura dezvoltata. chiar foarte FUNDA?smugbig grin

3 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Le poti desena cu markerul. raised eyebrows Stii zicala aia?"Ce-ti trebuie chelule? Chitiuţa domnule"!
Si ca sa-ti raspund la intrebare:e irelevanta pentru categoria sanatate!

| imale a răspuns:

Venele apar vizibile la acele persoane care au forta in ei. Asa ca... apuca'te si acumuleaza ceva si tu whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-au aparut de cand m-am apucat de antrenament dur. Adica vreo 4 ore pe zi.
Da totusi de ce vrei sa se vada venele? mie nu-mi place sa se vada da n-am ce sa fac.
bafta