| Puf a întrebat:

Cum as putea scapa de punctele negre si de cosurile de pe spate?:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| madaa a răspuns:

Eu folosesc zineryt se gaseste la farmacie chiar daca miroase urat este cel mai bun produs pe care l-am gasit toate colegele mele folosesc aceasta lotiune de cand le-am spus de el laughing costa in jur de 30 LEI

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Incearca sapunuri hidratante, si clearasil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste un exfoliant pentru corp, contine mici particule abrazive ce vor inlatura punctele negre si cosurile, dupa aceea aplica o crema hidratanta pentru corp.