| Flore a întrebat:

Cum ati putea trai toata viata fara sa puteti merge? Cum v-ati tine tare daca ati umbla numai prin spitale, doctori, operatii, recuperari? Nepotica mea are decat 4 anisori si numai asa a trait pana acum!
Daca vreti sa ajutati fara sa va coste decat cateva minute... descarcati formularul E230 (cei 2% din impozitul anual pe care il platiti oricum la stat) si completati-l cu datele voastre.Multumim mult! http://alexiamariapintea.blogspot.com/......sa-te.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil mi-ar fi foarte greu. Imi pare rau sincer pentru acest suflet nevinovat. Sper sa se faca bine cat de curand. Multa sanatate! Domnul nu uita de nimeni!

| Ea12345 a răspuns:

E foarte greu.Imi pare sincer rau pentru ea.
Doamne ajutate sa se faca bine!

| kaya a răspuns:

Foarte trist, imi pare sincer rau am citit povestea voastra si e foarte trist, am luat adresa de e-mail a Sabinei si sper sa vorbim pe e-mail cum am spus si acolo trebuie sa fiti tari si sa aveti incredere in Dumnezeu, caci El nu doarme, totul va fi bine.Multa sanatate si mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu niste probleme cu piciorul a trebuit sa fac gimnastica am stat 3 luni in spital... dar acum sunt bine, doar mai schipatez un pic.

| Flore explică:

@kaya: multumim din suflet!