| SimmerAndra a întrebat:

Cum ma pot face mai inalta? Cine are cele mai multe solutii primeste funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Practica baschet sau handbal!

| SimmerAndra explică:

Handbal si baschet nu pot. Dar as putea inot.Cam in cat timp se vad diferente la inot?

| SkyPilot a răspuns (pentru SimmerAndra):

Mai intai vezi cateva poze cu inotatoare celebre. Ti-ar placea sa arati asa?

| secreteleinimii a răspuns:

Ce inaltime ai si ce varsta? Si cel mai important cine te iubeste te place asa cum esti big grin!

| Clara_Davel_1993 a răspuns:

Antrenoarea mea de baschet zice că te faci mai inaltă dacă stai "agățată" de o bară mai multe minute