| Keira12 a întrebat:

Cum pot avea un corp ca al fetei din imagine ( http://weheartit.com/entry/90834871/tag/skinny?context_u ser=nysopaholic )? Ce trebuie sa mananc si ce fel de exercitii trebuie sa fac? In cat timp voi ajunge sa am asa un corp? Multumesc :)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pot spune ca nu prea agreez genul acela de fete.Care cred ca daca au corpul scluptat li se covine totul.Eu unul daca nu ma lasam de fiare la 19 ani, acum eram pachete pachete.La inaltimea si greutatea care o am, imi e oarecum usor sa ma 'dezvolt' Dar eu merg pe premiza, crier nu muschi.Acceptati destinul, asta esti tu si punct, o data cu schimbarea vin multe alte lucruri happyCare iti vor displacea. Spre exemplu cand ti un regim serios, nu poti manca ce vrei tu.Vine craciunu, pastele, trebuie sa te abti de la tot.Pe cand eu bag pe sub nas tot ce imi pofteste inima,de ingrasat nu ma ingras,o tin landra.Fa cum doresti.Dar daca vrei un corp ca al ei, trebuie sa incepi un antrenament HAOTIC ca sa poti scapa de tesutul adipos pe care il ai pe tine, niste creatina, amioacizi substante care te ajuta.(ATENTIE, nu steroizi)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nici mie nu - mi place, dar daca tu vrei asta e, te duci la un doctor sa-ti dea niste medicamente poate iti trece durerea de cap

| tifannycriss a răspuns:

Fata aia e prea slaba, nu are forme de ce ai vrea sa fii ca ea? ap. niste mancare sanatoasa la ore regulate si o ora de jogging dimineata te-ar ajuta sa arati cum iti doresti happy