| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa slabesc sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Prin sport dieta fara carne rosie, porc, doar pui fript, legume, fructe de toate felurile si fara paine inlocuit cu mamaliga

leonardk
| leonardk a răspuns:

Mult sport, o dieta sanatoasa si echilibrata. Si fara graba!

| Selena a răspuns:

Cat mai multa miscare!

| alexa a răspuns:

In primul rand sa ai ambitie pentru a face asta
apoi apuk. te de sport(abdomene, fese, jogging.mai ales ca vine vara)...alimentatie la fel este foarte importanta:legume, fructe, oua, branza, peste...incearca sa renunta la fast fooduri, grasimi, dulciuri...nu te infometa insa pentru ca iti vei face rau la sanatate
mananca des, dar putin si binewinking
combina totul si vei vedea k vei reusi sa slabestiwinking
bafta

| iiirrriiisss a răspuns:

Du-te la un nutritionist, el iti va da o dieta corespunzatoare. pe care daca o vei tine cu strictete. vei slabi garantat, frumos si sanatos! Multa bafta.

| andreea_8479 a răspuns:

Vine vara...iti va fi usor
mult sport, bea multa apa, mananca multe fructe, evita consumul de fainoase sau fast food, seara nu manca dupa ora 7, painea incerca sa o ocolesti sau daca vrei inceraca painea graham are un procent redus de glucide

succes