| Raulz0r a întrebat:

Cum pot sa imi opresc nasul din curs?
Imi curg mucii de la raceala in nici un caz sange dupa cum crede fiecare rezultat de pe google.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

De medic ai auzit?

Să mergi la medicul de familie şi vei primi tratament, nu încerca să te tratezi acasă.