| Swwetly a întrebat:

Cum pot scăpa de durerea de măsea sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu un dentist.

| Lioana a răspuns:

Doar dentistul ajuta când e vorba de dureri dentare. Orice soluții găsite pe net sunt doar temporare. Nu rezolva problema ci o prelungesc.

| Cristine9595 a răspuns:

Cu o vizita la stomatolog.

| SebyOp a răspuns:

Clătește-te cu apă și sare, sau poți pune usturoi pisat la măsea.
dacă nu, te rezolvă stomatologul.

| Swwetly explică:

Pai si dacă părinții mei nu îmi pot plăti un dentist si eu nici atât că am doar 16 ani ce pot face?sad