| Lilika a întrebat:

Cum pot scapa de rosul unghiilor? ajutati-ma va rog! Am încercat multe metode dar nici una nu ma ajutat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

încearcă să te dai cu ceva al cărui gust te deranjează foarte tare

| bluestrawberries a răspuns:

Sunt tratamente din alea, cu gust foarte amar, daca iti lipesti unghia de gura gustul amar o sa tina cateva minute. Eu asa am scapat.

| Ririi a răspuns:

Incearca sa iti pui pentru o perioada unghii cu gel si poate o sa te dezobisnuiesti, nu cred ca o sa le rozi si pe alea laughing