| Mona89 a întrebat:

Cum pot scapa de transpiratie?! sad
Cand sunt acasa nu transpir. Noaptea,in pat,invelita, nu transpir. Doar cand ies pe afara transpir foarte mult... Transpir fara sa fac efort sau sa-mi fie cald... ma spal cu apa si sapun si ma si dau cu antiperspirant dar tot transpir.

Ce sa fac?! crying :'( Fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu stresul cum stai?
Mergi la dermatologie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o baie cu apa rece thinking apoi te dai cu antiperspirant si nu vei mai transpira. Bafta.

| MgdDroopy a răspuns:

Te speli cu bicarbonat. Cel mai bun și cel mai ieftin.

| hamsterita29 a răspuns:

Cauta in farmacii ceva mai puernic. eu tot aud reclama la transpi-block, cica e foarte bun. poti incerca si pudra cu propolis. foloseste unchiul meu pentru ca transpira mult la serviciu. nu e scumpa e vreo 9 lei. incearca sa bei multe lichide dar nu de la frigider, ci mai bine la temperatura camerei. bafta!