| Bianca_6401 a întrebat:

Cum poti slabi la picioare ( pulpe )? Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Bianca. Poti sa alergi, sa mananci fructe si legume.winking Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Faci exerciti genoflexiuni cauta si tu pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a slabi(in special in zona picioarelor, dar si in rest)ajuta alergatul.20-30 de minute de alergare zilnica, cu viteza medie sunt suficiente.Primele rezultate se vor vedea dupa o luna.Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Bombonicăăăă a răspuns:

Eu zic sa faci foarte multa miscare
te va ajuta extrem de mult
fa foarta multe miscare cu pikioarele * pulpe

| kynetykkkkkkk a răspuns:

Mergi la sala si ai sa slabesti happy