| ZXYU a întrebat:

Cum poti slabi repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

Poti slabi repede, dar nu e bine, iti deregleaza organismul, exista multe metode de slabit rapid dar iti pot lasa semne, celulita, mai bine focuseaza te pe mese mici si scurte cu oua fierte, peste, piept de pui, nuci intre mese, mere, banane si sport, alergat minim 30 min.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta-l pe Get fit with DRagos Vultur pe Facebook, costa 250 lei program personalizat de alimentatie timp de 4 saptamani, cu 5 mese pe zi, fiecare zi cu alt meniu + program personalizat de exercitii pe 4 saptamani, fiecare zi cu setul ei de exercitii (Sau 125 lei fiecare separat dar e muult mai eficient sa iei pachetul intreg) si daca te tii de ce iti da acolo, intr-o luna maxim slabesti foarte, foarte mult. Vezi rezultate si dupa 2 saptamani dar dupa o luna chiar e o schimbare wow, sunt multe schimbari pe pagina lui ca sa vezi la ce sa te astepti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cea mai bună metodă de a slăbi repede este să nu te grăbești.
Grăbește-te încet.
Hai să zicem că poți. Să nu mănânci nimic sau aproape nimic 2 săptămâni, să zicem.
Ce vei dori. Să rămâi tot așa în continuare.
Cu cât ai slăbit mai repede, cu atât mai repede pui înapoi.

| Lari16 a răspuns:

Bea shake-uri Herbalife, costa puțin mai mult dar este foarte eficient dacă te ti de ele. Caută pe internet când trebuie sa le consumi și le poți comanda de pe internet. Dar dacă nu ai bani, eu spun sa faci exerciții in fiecare dimineata pe stomacul gol, pe mine m-a ajutat. In același timp ar trebui Sa bei multă apa și sa mănânci la ore fixe!

| Denisa80 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un "meniu" sa zic asa. Fara diulciuri(zahar), ar trebui sa bei multa apa, sa faci sport macar 30min pe zi.