| cristina101 a întrebat:

Cum sa ai unghiile mari in doua zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Daca transplantul de maini cu unghii lungi nu e la indemana ta, pune-ti unghii falselaughing

| capricc a răspuns:

Citeste asta cap coada http://fucsia.ro/10-trucuri-pentru-unghii-naturale-lungi-pana-la-paste/ daca nu gasesti o solutie cosmetica atunci poate fi o carenta din alimentatie...

| Corinnààà a răspuns:

Unghii false. Sa stii ca nu exista magie.batting eyelashes

| oanateo a răspuns:

Iti pui false. Cum altfel?