| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ti un regim alimentar variat fara grasimi sau cipsuri sau alte lucruri daunatoare

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti un prof ca al meau de judo si antrun an ati faci pachetele ieu fac de 2 luni cu el si am ceva :XX

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari...winkingtractziuni in dif moduri sau ca in rasp de langa mine cu o minge de cauciuc dlexibila ...strangi de ea de 100 de ori la fiecare mana pana nu mai poti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa faci muschi cel mai bine daca faci laba toata ziua! serios tongue incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti muschi facand 100 de flotari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananci sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa faci muski trebuie sa mananci carne de vita sau de pui pe la ora 18 00 nu este greu iar de dimineata niste cereale sau ovaz dala care are gust de... ee bine pe la 11 00 intreab-o pe mama ta

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari, genoflexiunu, abdomene si incalzire in fiecare seara si ai o conditie fizica perfecta eu asta fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exercitii sportive foarte multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in fa in fiecare zi 10 flotari normale apoi 10 flotari cu mainile pe un scaun si picioarele jos apoi 10 flotari cu picioarele sus pe scaun si mainile jos apoi fa 30 de abdomene. fa exercitiul asta cat mai des posibil zilnic in limita timpului disponibil si o sa vezi rezultate inca din primele saptamanihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac muschi prin flotari si abdomene?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tractiuni la bara, flotari, abdomene si alergare si o sa fii cel mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci flotari si sa sprgi la lemnelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fiecare seara si dimineata faci 30 de flotari, si 40-50 de asezari, daca vei respecta aceste norme timp de o luna ma vei pomeni de sfatul bun...si sa nu maninci grasimi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa in fiecare seara flotari si abdomene!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa faci mușchi sfatul meu este sa faci flotari (incepi cu 5 si pe masura ce evoluezi incepi sa adaugi cate 5). Faci cate 2 seri pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faceti sex... odata la doua zilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am musculatura mare... daca ai intre 9 si 12 ani iti recomand sa faci urmatoarele EX : FLOTARI, GENOFLEXIUNI, ABDOMENE. si daca nu ai ce ridica. ridica si tu ceva mai GREU. eu asa faceam. faceam flotari genoflexiuni, abdomene.sa vezi ce musculatura am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau gambe mari ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ridici greutati maninci bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ridici
greutati, alergi, faci antrenamente de exemplu karate giudo tennis inot etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 16 ani si as vrea safac muschi mai repee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iatzi niste gantere acasa niste flotari alergi mananci bine dormi regulat si asteapta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari pentru piept si genoflexiuni pentru picioare( 10 flotari 10 geno; 9 flotari 9 geno... 1 flotare 1 geno ) 2 serii seara in o luna ai sa fi uimit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat trebuie sa fac sa fac muschii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananci carne multa si faci exerciti cu ganterele extensoru faci flotari si abdomene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci cum fac eu am 13 ani si de un an fac exercitii : la bara, flotari, cenoflexiuni ca haltera in spate, abdomene etc si sa vezi ce musculatura o sa ai daca urmezi programamul astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 15 ani si am o problema nu pot sa fac 5 flotari corecte ce ar trebui sa fac sa pot creste in forta si sa fac si niste muschi, si fac fotbal de performanta de la varsta de ani astept raspunsuri