Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2798969intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Noi
SATI 266.592AFISARI
143.450VIZITE
129.309V. UNICI
8 Ianuarie 2011
ingerashpierduth intreaba:

Cum sa scap de curentul din ureche pentru ca ma doare foarte rau maseaua. spuneti-mi niste leacuri traditionale dar in afara de vata in ureche sau tigara.Va rog multhappy

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 4 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 8 Ianuarie 2011 10:19
    Contrast a răspuns:
    Lasa leacurile babesti, acum sunt in farmacii tot felul de tratamente:con special pentru ureche, cu ceara de albine, picaturi auriculare si calmante care isi face efectul chiar si daca ai luat curent, nu cred ca ti-ar place sa stai cu cate un catel de usturoi in fiecare ureche... happy
  • 8 Ianuarie 2011 10:15
    Anca a răspuns:
    Du-te la farmacia naturista si cumpara-ti o chestie care arata ca un tub facut din ceara. Ii spui ca e pentru dureri de ureche, masele etc. Stiu ei sa-ti dea. E ff bun!
  • 8 Ianuarie 2011 10:15
    Anca a răspuns:
    PS : Daca maseaua are carie, n-are nici o legatura cu, curentul. Daca e de la masea, du-te la dentist!
  • 6 Februarie 2011 23:30
    Raspuns anonim:
    Fa un con din ziar in vars sa aiba o gaurica mica dai foc si baga in ureche ai sa observi ca tot cuentu iese prin con
    la un moment dat
    se ridica flacariile in sus