| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Cum sa scap de febra? Ma simt groaznic,ma doare ochiul stang de nu mai stiu ce-i cu mine,PC-ul drk,am evitat sa stau la calculator apraope o zi intreaga,am luat o saptamana antibiotic si alte medicamente si inca nu am scapat! Ce sa fac? De fapt,nu febra e problema,in mare,temperatura e aproape perfecta,dar am nasul foarte infundat, nu mi se oxigenaza creierul din cauza asta si din cauza asta am tot felul de stari de ameteala, care imi provoaca greata, s.a.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Alphonse,cum sa scapi de minciunica?
Nu-ti dori boala ca s-ar putea sa ai materialul necesar pentru a crea acea boala din gandurile tale.Ai grija ce gandesti!

Răspuns utilizator avertizat