| colorfullbubble a întrebat:

Cum sa scap de raceala mai repede. Fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ExpertRO a răspuns:

Daca urmezi acestea te vei face foarte bine in scurt timp :

Bea ceai natural din plante. (Mai recomandat ar fi sa fie naturale nu la plic, dar merge si asa)

Foloseste Oscillococcinum. Acesta este un medicament homeopatic folosit pentru tratarea gripelor.

Pa, Pa. Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| AikkoxD a răspuns:

Bea zilnic ceai, fă-ţi fervex/coldrex şi stai în pat.